ebook.dot24.pl

księgarnia książek elektronicznych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
 
 

Polecamy

AGORA SA
Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.
Polityka Spółdzielnia Pracy
Polityka Spółdzielnia Pracy
Orson Scott Card
Prószyński Media


Darmowa aplikacja do czytania e-booków i słuchania audiobooków na system Android

Dystrybutor e-booków, audiobooków oraz prasy elektronicznej - Nexto, oferuje do testów pierwszą polską aplikacje która umożliwia dostęp do tysięcy cyfrowych publikacji z zasobów Nexto.pl na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Testowa wersja BETA aplikacji została udostępniona wszystkim, którzy podadzą swój adres email na stronie mobile.nexto.pl.

Aplikacja Nexto obsługuje zakup, pobieranie oraz czytanie lub słuchanie audiobooków i ebooków. Z aplikacji można korzystać na telefonie lub tablecie z systemem Android (np. Galaxy Tab). W chwili obecnej jest dostępnych ponad 7 tysięcy pozycji, w tym 3,5 tys. bezpłatnych ebooków z działu klasyka. Użytkownicy mogą także samodzielnie dodawać swoje ebooki i audiobooki wgrywając je na kartę pamięci do katalogu nexto/user.

Aplikacja umożliwia synchronizację biblioteki publikacji zakupionych w sklepie pomiędzy urządzeniami z Androidem, na których została zainstalowana. Synchronizacja obejmować też będzie tradycyjne konto dostępne przez stronę internetową.

Aplikacja Nexto jest darmowa, umożliwia czytanie i słuchanie cyfrowych książek z asortymentu największego polskiego sklepu z e-publikacjami Nexto.pl, na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety z zainstalowanym systemem Android.

Pośród ponad 7000 dostępnych w Nexto.pl e-publikacji, znajdują się największe międzynarodowe bestsellery: Saga Zmierzch Stephenie Meyer, „Miliarderzy z przypadku. Początki Facebooka” Bena Mezricha, „Komórka” Stephena Kinga oraz klasyki literatury, które można pobrać całkowicie za darmo.

Dzięki aplikacji mobilnej Nexto posiadasz dostęp do kolekcji książek z każdego miejsca na świecie, z każdego urządzenia opartego na systemie Android.

Aplikację Nexto będzie można pobrać z Android Market oraz Samsung Apps już niedługo, za to teraz możesz zobaczyć jak wygląda i działa aplikacja tutaj.Zaprzyjaźnione serwisy i strony:
Recenzje książek | Prawnik Poznań | Radca Prawny Poznań | audiobookiebooki

Strona znajduje się w katalogu:
Katalog stron internetowych - www.seopatrol.pl Książki elektroniczne